שירותים מקצועיים

צילומי תדמית עסקיים

הנראות של העסק מושפעת ברמה כה רבה מהצילום התדמית העסקי, והלקוחות שלי מספרים על השינוי בהתלהבות כה גדולה, שאני לא יכול שלא להמליץ לכל עסק לבחון את הערך של צילום תדמית עסקי מקצועי. השדרוג מורגש מיד, הנראות והרצינות עוברים גם ברמת התת-מודע, והלקוח מסתקרן, מתעניין, ומוקסם מהצילומים הייחודיים שמולו. עסק לא צריך צילום בערך, עסק צריך צילום מנצח ומרהיב.


צילומי לוקיישן לעסקים

לעסקים וחברות קליניקות, ספא, מרפאות,תיירות, מלונות, מסעדות, ועוד – צילומי המיקום, כאשר הוא מגובה בחוויה, באמירה, בסיפור שמועבר דרך הצילומים, במסר השיווקי והעניין שאנחנו רוצים לוודא שמועבר ללקוח המתעניין בעסק שלנו או במוצרים שלנו, הם בעלי ערך עצום. יש מחקרים שמראים שבחירה של מלון או מסעדה מתבססת במעל 80% על התחושה והסיפור שהצילומים מצליחים להעביר. צילומי לוקיישן ברמה הפשוטה הם צילומים לעסק, בתת מודע, זה ההבדל בין לקוח מתעניין שממשיך הלאה ולקוח שמגיע אליך כי הוא התחבר למה שהוא ראה.


צילומי חוץ

מעבר לסטודיו מאובזר, מתקדם, ונעים במרכז תל אביב, בניתי מערך של ציוד שטח נייד, שחלקים נבחרים ממנו אני לוקח איתי בתיקים ומזוודות לפי הצורך ולפי ההפקה הנדרשת – כך שיש מענה טכני מלא ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, בכל מיקום פנים או חוץ, במשרדי הלקוח, במפעלים, או תחת כיפת השמיים. היכן שעבודתי לוקחת אותי, אני תמיד מוכן, ותמיד מתוכנן עם הציוד הנכון. לכן אני מציע גם צילומים מחוץ לסטודיו, שבהם אין פשרות ברמת הצילומים ובמיוחד כאשר מדובר על צילומי לוקיישן שמקבלים תשומת לב מיוחדת מבחינת ציוד והיערכות.


צילומים אמנותיים

אין דבר יותר מסעיר ומרגש בעולם הזה מאשר אמנות, וזו מוגדרת להיות ההבעה של האני הפנימי שלנו, הביטוי של הרגש, של התחושה, שיקוף מהפנים אל החוץ, יצירה אנושית שיש בה כל כך הרבה מעבר, עניין, סקרנות, תחושות, אמירה, מסר רגשי ואמיתי – הצילום הוא הכלי שלי לייצר את האומנות הזו, לא רק לעסקים, אלא לכל אדם שרוצה לחוות ולהביע את עצמו באמצעות הצילום. אני מפליג עם הלקוחות שלי על כנפי הדמיון והיצירה, בין פנטזיה למציאות, בין התחושות והרגשות והרגעים – כדי לאפשר לו או לה לייצור צילום שהוא מעבר לצילום – יצירת אמנות.


צילום סטודיו

הסטודיו הוא לא רק בסיס הפעילות של הצלם, אלא המקום בו יש לצלם מגוון כלים לייצור של תאורה ואווירה אופטימלית, מיוחדת ואומנותית. ניתן לבצע צילומים אומנותיים בפרטיות ובנוחות של הסטודיו. הסטודיו הוא מאובזר, נוח, נעים לביקור ומזמין - ומאפשר לי כצלם את החופש ואת הנוחות לבצע מגוון רחב של צילומים, החל מצילומים חדים ומדוייקים, ועד צילומי אווירה מגוונים, וכל גווני הביניים של צילום אומנותי מזויות, עם תאורה, ואפשרויות הצגה ואביזרים / פרטי לבוש שונים. הכלים ליצירה הם רבים ומגוונים, והסטודיו מהווה בסיס איתן לטובת היצירה האומנותית.


צילומי לוקיישן

לעסקים וחברות תיירות, מלונות, מסעדות, ועוד – צילומי המיקום, כאשר הוא מגובה בחוויה, באמירה, בסיפור שמועבר דרך הצילומים, במסר השיווקי והעניין שאנחנו רוצים לוודא שמועבר ללקוח המתעניין בעסק שלנו או במוצרים שלנו, הם בעלי ערך עצום. יש מחקרים שמראים שבחירה של מלון או מסעדה מתבססת במעל 80% על התחושה והסיפור שהצילומים מצליחים להעביר. צילומי לוקיישן ברמה הפשוטה הם צילומים לעסק, בתת מודע, זה ההבדל בין לקוח מתעניין שממשיך הלאה ולקוח שמגיע אליך כי הוא התחבר למה שהוא ראה.


צילומי הריון

הריון הוא חוויה כל כך מרגשת ומיוחדת, מלאת ציפיות, רגשות, דמעות, אושר, ואפילו חששות מהלא-נודע, וצילום זו הדרך האמיתית והכנה ביותר, להביע ולשמר את היופי של הנס הזה של החיים, הגדילה וההתפתחות תחת מעטפת ההגנה של האמא, מזכרת ייחודית לשנים קדימה לאשה וגם לבן או לבת, שיגדלו ויראו את עצמם בתחילת חייהם תחת מעטפת ההגנה והאהבה של אמא. צילומי הריון הם מהמרגשים ביותר בחייה של אישה, ולכן יש לי את הזכות הגדולה לעצב את הצילום באופן אומנותי עם חיבור אותנטי ואמיתי לטבע, עם צילומים שמתבצעים בעיקר בחוץ, ולהביע בהם את הרגש והחוויה האנושית שבהריון.


צילומי ערום נשי וגברי

צילומי עירום הם צילומים אומנותיים בהם הגבר או האישה מעוניינים לתפוס בעדשת המצלמה את גופם באור הכי מחמיא, מעניין, מסקרן, ולעיתים אף מעורר. הצילום הוא לעיתים עירום מלא ולעיתים עירום חלקי, ובו תמיד הרגשות מודגשים באופן שלא ניתן להדגיש באף צילום אחר. העירום מסמל את הסרת המסיכות, את החסמים, הורדת כל ההצגות פרט לאחת: ההצגה של האדם באשר הוא: טבעי, אמיתי, ויפה בצורה בלתי רגילה. זהו צילום מיוחד שדורש רגישות והבנה של תחושות, חששות ורצונות הלקוח – כדי לייצר צילום מיוחד במינו.