שירותים מקצועיים

פורטרט אישי

מיועד לאנשי עסקים שזקוקים לפורטרט שמותיר רושם – עבור פרסום באתרים, ברושורים, בוק, פוסטים ועוד. פורטרט מוצלח מעורר אמון ונגישות ומעורר רצון ספונטני ליצירת קשר. פורטרט מוצלח הוא שילוב חכם, אלגנטי, של מקצוענות ויופי.
תהליך הצילום מתחיל בכך שאני מקשיב, לומד מה הצורך ומסביר מה האפשרויות. לאחר מכן ניגשים לעבודה: בוחרים את מקום הצילומים הנכון, בוחרים את הלבוש המתאים. מבצעים את הצילומים בד"כ במפגש אחד (חוויה מאוד נעימה ואף מעצימה), ולאחר מכן אני עובר לעריכה עד לקבלת התוצאה המוגמרת.


פורטרט חברה עסקי

מיועד לחברות הזקוקות לדיוקן עסקי ושיווקי מרשים ואמין. המטרה היא ליצור בעזרת התמונות נוכחות מקצועית מדויקת ולכן אפקטיבית. פעמים רבות פורטרט חברתי עסקי מצליח להעביר בצורה המרשימה ביותר את הסך הכול של החברה – שבנויה מקבוצת אנשים אינדיבידואלים העובדים ביחד, בשיתופיות יוצרת.
מדובר בסוג צילומים גמיש מאוד, שיכול לכלול אלמנטים רבים: צילום פורטרטים אישיים של אנשי החברה, צילומים קבוצתיים, צילומי מוצרים ושירותים, צילומי פעילות מקצועית, צילומי אווירה ועוד. הצילומים יכולים להיות במשרדי החברה, או בסטודיו או במקום אחר שנבחר במיוחד – הכול לאחר בירור מטרות הצילום ובהתאם לרצון ולצורך.


פורטרט עסקי לעורכי דין

ניסיון רב מאוד הביא אותי למומחיות מיוחדת בצילומים עסקיים עבור משרדי עורכי דין. מדובר בצילומים שמטרתם ליצור את השילוב המדויק, האפקטיבי, שבין יוקרה מקצועית לבין נגישות ואמינות. יחד עם זאת – לכל עורך דין ולכל משרד עורכי-דין יש מזג שונה ורצונות משתנים – אותם אני מביא לידי ביטוי במהלך הצילומים ובתוצאה המוגמרת.
מהלך הצילומים כולל הכנה מראש – לבוש נכון ובחירת המיקום המתאים. לאחר מכן יוצאים ליום צילומים (לפעמים יותר מיום אחד) שנמשך עד למיצוי התוצאות הוויזואליות הטובות ביותר. גם במהלך יום הצילומים וגם בעריכה אני משנה ומתקן לפי ההערות והבקשות ומתוך מטרה להגביר את כוחו של הרושם.


צילומים אמנותיים

אין דבר יותר מסעיר ומרגש בעולם הזה מאשר אמנות, וזו מוגדרת להיות ההבעה של האני הפנימי שלנו, הביטוי של הרגש, של התחושה, שיקוף מהפנים אל החוץ, יצירה אנושית שיש בה כל כך הרבה מעבר, עניין, סקרנות, תחושות, אמירה, מסר רגשי ואמיתי – הצילום הוא הכלי שלי לייצר את האומנות הזו, לא רק לעסקים, אלא לכל אדם שרוצה לחוות ולהביע את עצמו באמצעות הצילום. אני מפליג עם הלקוחות שלי על כנפי הדמיון והיצירה, בין פנטזיה למציאות, בין התחושות והרגשות והרגעים – כדי לאפשר לו או לה לייצור צילום שהוא מעבר לצילום – יצירת אמנות.


צילום סטודיו

הסטודיו הוא לא רק בסיס הפעילות של הצלם, אלא המקום בו יש לצלם מגוון כלים לייצור של תאורה ואווירה אופטימלית, מיוחדת ואומנותית. ניתן לבצע צילומים אומנותיים בפרטיות ובנוחות של הסטודיו. הסטודיו הוא מאובזר, נוח, נעים לביקור ומזמין - ומאפשר לי כצלם את החופש ואת הנוחות לבצע מגוון רחב של צילומים, החל מצילומים חדים ומדוייקים, ועד צילומי אווירה מגוונים, וכל גווני הביניים של צילום אומנותי מזויות, עם תאורה, ואפשרויות הצגה ואביזרים / פרטי לבוש שונים. הכלים ליצירה הם רבים ומגוונים, והסטודיו מהווה בסיס איתן לטובת היצירה האומנותית.


צילומי לוקיישן

לעסקים וחברות תיירות, מלונות, מסעדות, ועוד – צילומי המיקום, כאשר הוא מגובה בחוויה, באמירה, בסיפור שמועבר דרך הצילומים, במסר השיווקי והעניין שאנחנו רוצים לוודא שמועבר ללקוח המתעניין בעסק שלנו או במוצרים שלנו, הם בעלי ערך עצום. יש מחקרים שמראים שבחירה של מלון או מסעדה מתבססת במעל 80% על התחושה והסיפור שהצילומים מצליחים להעביר. צילומי לוקיישן ברמה הפשוטה הם צילומים לעסק, בתת מודע, זה ההבדל בין לקוח מתעניין שממשיך הלאה ולקוח שמגיע אליך כי הוא התחבר למה שהוא ראה.


צילומי הריון

הריון הוא חוויה כל כך מרגשת ומיוחדת, מלאת ציפיות, רגשות, דמעות, אושר, ואפילו חששות מהלא-נודע, וצילום זו הדרך האמיתית והכנה ביותר, להביע ולשמר את היופי של הנס הזה של החיים, הגדילה וההתפתחות תחת מעטפת ההגנה של האמא, מזכרת ייחודית לשנים קדימה לאשה וגם לבן או לבת, שיגדלו ויראו את עצמם בתחילת חייהם תחת מעטפת ההגנה והאהבה של אמא. צילומי הריון הם מהמרגשים ביותר בחייה של אישה, ולכן יש לי את הזכות הגדולה לעצב את הצילום באופן אומנותי עם חיבור אותנטי ואמיתי לטבע, עם צילומים שמתבצעים בעיקר בחוץ, ולהביע בהם את הרגש והחוויה האנושית שבהריון.


צילומי ערום נשי וגברי

צילומי עירום הם צילומים אומנותיים בהם הגבר או האישה מעוניינים לתפוס בעדשת המצלמה את גופם באור הכי מחמיא, מעניין, מסקרן, ולעיתים אף מעורר. הצילום הוא לעיתים עירום מלא ולעיתים עירום חלקי, ובו תמיד הרגשות מודגשים באופן שלא ניתן להדגיש באף צילום אחר. העירום מסמל את הסרת המסיכות, את החסמים, הורדת כל ההצגות פרט לאחת: ההצגה של האדם באשר הוא: טבעי, אמיתי, ויפה בצורה בלתי רגילה. זהו צילום מיוחד שדורש רגישות והבנה של תחושות, חששות ורצונות הלקוח – כדי לייצר צילום מיוחד במינו.